27 marca 2018, godz. 19:00

Grzegorz Skrzypek
(ur. 1970, Sosnowiec)

Między kontynentami, 2014 r.

olej/płótno, 70 x 80 cm

sygnowany i datowany l.d.: '2014 SKRZYPEK'

na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "MIĘDZY KONTYNENTAMI" | 70x80 OLEJ, PŁÓTNO | 2014'

Cena wylicytowana: 1 100
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni profesora Włodzimierza Kunza, aneks z rysunku w pracowni profesora Sławomira Karpowicza. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków i dąbrowskiej grupy artystycznej GOŁONÓG. Nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Tworzy malarskie i rysunkowe przedstawienia "KONIOSTWORÓW".

ID: 58031