27 marca 2018, godz. 19:00

Anna Osiecka
(ur. 1984, Kraków)

Orbis, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Orbis" | 2017'

Cena wylicytowana: 2 400
W latach 2008-13 oraz 2013-17 studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplomy z rysunku w pracowni prof. Bogusławy Bortnik – Morajdy, malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka i malarstwa ściennego w pracowni prof. Romana Łaciaka. "Tematami przewodnimi w moich pracach są spirale, wiry, cyklony i okręgi, które symbolizują przemiany, drogi, niepewności ale i za razem są symbolami stałości i oczywistości. Reprezentują ponad czasoprzestrzenne wartości, które stanowią dla mnie oś egzystencji w wymiarze psychicznym i duchowym. " Wystawy: Projekt konkursowy "Moja przestrzeń" realizowany w Pracowni nr. IV na wydziale Malarstwa ASP w Krakowie – uczestnictwo w wystawie galeria Floriańska 22, 2010; wystawa prac studentów ASP w Krakowie pt. "Afryka sztuka/etnografia" Muzeum Etnograficzne w Krakowie im. Seweryna Udzieli w pracowni rysunku Bogusławy Bortnik – Morajdy, 2010; "Rytmy i Rytuały" wystawa Prac studentów i doktorantów ASP w Krakowie, Wydz. Malarstwa, pracownia rysunku dr hab. Bogusławy Bortnik – Morajdy oraz Wydziału Sztuki Politechniki Radomskiej (Muzeum Sztuki Współczesnej – oddział Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu Dom Gąski, Dom Esterki, Rynek 4/5, 21.01-15.02.2011; warsztaty "Partytury graficzne" realizowanych przez ASP w Krakowie i Krakowską Akademie Muzyczną, 2011; "Partytury Graficzne" Galeria Pauza, 2011; "Partytury Graficzne" Dwór Czeczów, 2011; wystawa "Zielnik" na zamku w Otmuchowie, 4-6.06.2014; "Tabu" Radom ul. Traugutta 31/33 w Galeria Łaźnia, 9.06.-30.07.2015; wystawa autorska "Strefa Ciszy" Kraków galeria RIO ul. Św. Jana 2, 3.08-5.09.2017.

ID: 58143