27 marca 2018, godz. 19:00

Beata Basińska
(ur. 1982, Turek)

K-1, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany i datowany p.d.: '2016 | B'

na odwrociu opisany: ' "K-1" | Beata Basińska | 2016 r.'

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (Wydział Form Przemysłowych). Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Kole. Swoją twórczość dzieli na dwie strefy. W jednej realizuje się jako projektantka mebli i wnętrz, a w drugiej spełnia jako artysta malarz. Uwielbia minimalizm. Zafascynowana jest współczesną architekturą, geometrią, Op-artem i literaturą Haruki Murakamiego. W swoim malarstwie eksperymentuje z formą i kolorem. Poszukuje własnego stylu artystycznego i sposobu na wyrażanie emocji.

ID: 57991