27 marca 2018, godz. 19:00

Radosław Kozłowski
(ur. 1990, Schwelm, Niemcy)

Twister III, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na blejtramie 'RADOSŁAW KOZŁOWSKI | 2016 | TWISTER III'

Cena wylicytowana: 1 100
W 2016 uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie w pracowni prof. Jacka Wojciechowskiego. Jego prace były wystawiane na wystawach zbiorowych m.in. w Galerii Białej (Lublin), Galerii Stalowej (Warszawa), Ośrodku Działań Artystycznych (Piotrków Trybunalski), Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej (Warszawa). Zdobył I nagrodę grupową w II Pleneriadzie uczelni Artystycznych.

ID: 58464