27 marca 2018, godz. 19:00

Katarzyna Pieczyńska
(ur. 1989, Szczecin)

Hotel Colony, 2018 r.

akryl/płótno, 72 x 53 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Pieczyńska | "Hotel Colony" | 02/18 Warszawa'

Cena wylicytowana: 600
Na początku studiowała medycynę by potem, również przez chwilę, studiować na szczecińskiej Akademii Sztuk Pięknych. Swoje prace wystawiała nie tylko w kraju, ale i za granicą m. in.: w Moskwie, Berlinie, San Francisco. Jej ilustracje pojawiły się w magazynie "NIE" Jerzego Urbana.

ID: 58041