27 marca 2018, godz. 19:00

Michał Cytrycki
(ur. 1975)

Little did he know, 2017 r.

akryl, mieszana/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''LITTLE DID WE KNOW'' 2017 | Majkovlef'

Cena wylicytowana: 1 100

ID: 57901