27 marca 2018, godz. 19:00

Adam Wątor
(ur. 1970, Myślenice)

Słoneczny poranek, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''SŁONECZNY PORANEK'' | ADAM | WĄTOR | 2017'

Cena wylicytowana: 6 000
Studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni Włodzimierza Kunza. Zajmuje się malarstwem akrylowym i olejnym. Podstawową inspiracją dla jego twórczości jest człowiek i emocje wyrażone poprzez ciało. Jego malarstwu blisko jest do rysunku, zwraca szczególną uwagę na dłonie. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Norwegii, Szwecji.

ID: 57807