27 marca 2018, godz. 19:00

Wacław Sporski

Dziewczynka z kotem, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm

sygnowany l.d.: 'WSporski'

na odwrociu opisany: 'W. Sporski | -dziewczynka z | kotem- | p/o 50 x 70 | 2017 | W.Sporski'

Cena wylicytowana: 4 200
Jest Białorusinem polskiego pochodzenia. Należy do Towarzystwa Polskich Plastyków na Białorusi. Ukończył uczelnię im. Glebowa w Mińsku.

ID: 57628