20 lutego 2018, godz. 19:00

Łukasz Lepiorz
(ur. 1982, Ruda Śląska)

Bajzel II, 2017 r.

olej/płótno, 105 x 105 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Lepiorz "Bajzel II" ol.pł. 2017 r.'

Cena wylicytowana: 1 600
W latach 2003-08 student Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie; dyplom z malarstwa uzyskał w 2008 roku w pracowni prof. Lecha Kołodziejczyka. Uczestnik wystaw indywidualnych i zbiorowych, w tym pokonkursowych w ramach konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m. in.: Międzynarodowego Konkursu dla artystów plastyków Dom w Sztuce Młodych w ramach 7. Triennale Sztuki Sacrum w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie w 2010 roku; IV i V Ogólnopolskiego Konkursu Malarstwa im. Mariana Michalika w Galerii Miejskiej w Częstochowie w latach 2010 i 2014; Konkursu malarstwa "Wnętrze" organizowanego przez Fundację Rozwoju Sztuki Zielona Marchewka, Warszawa 2011; 3 Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego "Jesienne Konfrontacje", BWA w Rzeszowie 2013; Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego, Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy w 2014 roku; 12 Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki, BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim 2014.

ID: 57086