20 lutego 2018, godz. 19:00

Katarzyna Skośkiewicz
(ur. 1986, Łódź)

Morskie Oko, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'SKOŚKIEWICZ '18'

Cena wylicytowana: 1 800
W latach 2006-11 jednolite studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Malarstwa łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni Technik Wklęsłodrukowych profesora Krzysztofa Wawrzyniaka, aneks do dyplomu wykonany w pracowni Rysunku profesora Zdzisława Olejniczaka. Wybrane osiągnięcia: Udział w VI edycji konkursu na ''Ekslibris 2013'' im. Klemensa Raczaka, Poznań, 2013; Nominacja do Nagrody Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, 2012; I nagroda w Konkursie na Małą Formę Graficzną Galerii Amcor, Łódź, 2011; Wyróżnienie w Konkursie na Małą Formę Graficzną Galerii Amcor, Łódź, 2010.

ID: 57094