20 lutego 2018, godz. 19:00

Michał Cytrycki
(ur. 1975)

Jeszcze w zielone gramy/wspomnienie Wojciecha Młynarskiego, 2017 r.

akryl, filc, technika własna/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JESZCZE W ZIELONE GRAMY / WSPOMNIENIE WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO [sygnatura] 2017'

Cena wylicytowana: 1 200

ID: 56960