20 lutego 2018, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Podpowiedź, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Cena wylicytowana: 4 800

ID: 56824