20 lutego 2018, godz. 19:00

Aleksandra Kowalczyk
(ur. 1987, Warszawa)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

Cena wylicytowana: 2 000
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Od 2011 absolwentka ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. Leona Tarasewicza, specjalizacja - fotografia użytkowa oraz w pracowni prof. Rosława Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. W 2011 ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji, specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplom MY 2011 - Bocheńska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011.

ID: 55599