ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

7 września 2017, godz. 19:00

Jankiel Adler
(1895 Tuszyn k. Łodzi - 1949 Aldbourne k. Londynu)

Martwa natura, 1947 r.

olej/sklejka, 26 x 32 cm

sygnowany p.d.: 'Adler'

Cena wylicytowana: 30 000 *
Estymacja: 40 000 - 70 000

- kolekcja Nathana Kocha, Galeria David, Bielefeld

ID: 46271