17 października 2017, godz. 19:00

Paweł Tkaczyk
(ur. 1979, Przeworsk)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl/płótno, śr.:100 cm

sygnowany na odwrociu: 'P.TKACZYK | 2016'

Cena wylicytowana: 4 200
Artysta multimedialny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Maluje od 2008 roku. Ma na swoim koncie kilkaset obrazów w różnych technikach i tematyce, malarstwo figuratywne i abstrakcyjne, ponad dwadzieścia wystaw, kilka murali. Obrazy artysty znajdują̨ się̨ w prywatnych kolekcjach polskich i zagranicznych. Inna działalność́ artystyczna, w której się̨ realizuje to fotografia i muzyka.

ID: 52171