Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

28 marca 2017, godz. 19:00
Powrót do katalogu
29

Paulina Sanecka
(ur. 1985, Trzebnica)

Polowanie, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 150 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA SANECKA | POLOWANIE ("HUNTING") | 2016'

Cena wylicytowana: 1 400
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15%.
więcej informacji
Biogram artysty
Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (dyplom magistra sztuki z wyróżnieniem). W 2009 roku ukończyła także Ochronę Środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskując także tytuł magistra. W swoich pracach łączy doświadczenia z nauk przyrodniczych oraz ekologii tworząc prace nawiązujące do relacji człowieka ze środowiskiem naturalnym. Jej prace to krytyka szeroko pojętej postawy antropocentryzmu. Uczestniczka wielu wystaw w kraju oraz za granicą. m.in. w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu, Soho Factory w Warszawie oraz zbiorowej wystawie prezentującej polskich artystów w Brukseli.

ID: 47443

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem