28 marca 2017, godz. 19:00

Paulina Sanecka
(ur. 1985, Trzebnica)

Polowanie, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 150 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA SANECKA | POLOWANIE ("HUNTING") | 2016'

Cena wylicytowana: 1 400
Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (dyplom magistra sztuki z wyróżnieniem). W 2009 roku ukończyła także Ochronę Środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskując także tytuł magistra. W swoich pracach łączy doświadczenia z nauk przyrodniczych oraz ekologii tworząc prace nawiązujące do relacji człowieka ze środowiskiem naturalnym. Jej prace to krytyka szeroko pojętej postawy antropocentryzmu. Uczestniczka wielu wystaw w kraju oraz za granicą. m.in. w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu, Soho Factory w Warszawie oraz zbiorowej wystawie prezentującej polskich artystów w Brukseli.

ID: 47443