28 marca 2017, godz. 19:00

Anna Zalewska
(ur. 1985, Poznań)

Wyobraźnia gubi piękne sny, 2016 r.

technika własna/płótno, 110 x 90 cm

sygnowany p.d.: 'Zalewska'

na odwrociu opisany: 'Wyobraźnia gubi piękne sny Anna Zalewska'

Cena wylicytowana: 6 000
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu. Ukończyła studia związane z projektowaniem mebli na Wydziale Technologii drewna Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Obecnie, oprócz projektowania niewielkich form meblowych, zajmuje się ilustracją książkową a przede wszystkim malarstwem, w którym przeważają motywy animalistyczne oraz silna geometryzacja kształtów, służąca ukierunkowaniu wrażeń na emocję.

ID: 47572