Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)

28 marca 2017, godz. 19:00
Powrót do katalogu
24

Mirella Stern
(ur. 1971, Toruń)

Nikt nie mówił, że będzie łatwo, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 120 x 80 cm

sygnowany l.d.: 'M. STERN'

na odwrociu opisany: 'NIKT NIE MÓWIŁ, | ŻE BĘDZIE ŁATWO | Mirella Stern 2017'

Cena wylicytowana: 12 000
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15%.
więcej informacji
Biogram artysty
Ukończyła krakowską Akademię Pedagogiczną na wydziale: Sztuka, (dyplom z malarstwa - pracownia dr. Aleksandra Pieńka). W latach 2000-10 brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju. Obecnie kontynuuje indywidualna pracę twórczą oddając się malarstwu i projektowaniu scenografii do przedstawień teatralnych. Głównym tematem prac artystki jest człowiek. Malarka chętnie posługuje się określeniem "człowiek widziany od wewnątrz". Najczęściej przedstawia ludzi pod postaciami drewnianych lalek, marionetek, kamiennych posągów, pozwalając im samym opowiadać własną, krótką historię na moment zatrzymaną w obrazie.

ID: 47986

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem