28 marca 2017, godz. 19:00

Zuzanna Jankowska
(ur. 1991, Warszawa)

Ostatni portret, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2017'

na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Ostatni | portret" '

Cena wylicytowana: 2 200
W 2016 obroniła tytuł magistra na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Grafiki. Brała udział w wystawie ''Kissprint'' w Warszawie w 2014. W swojej twórczości łączy rysunkowy realizm z geometrią. Nawiązuje do popkultury, humoru i symbolizmu.

ID: 47641