28 marca 2017, godz. 19:00

Maciej Mackiewicz
(ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma efemeryczna 1002, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 1002" | 2017'

Cena wylicytowana: 2 800
Student trzeciego roku Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. W 2012 roku miał wystawę w Edynburgu. Tworzy w technice olejnej na płótnie. Jego malarstwo to połączenie abstrakcji i estetyki, które przedstawia w formach organicznych i nieorganicznych z elementami iluzji.

ID: 47961