28 marca 2017, godz. 19:00

Adam Wątor
(ur. 1970, Myślenice)

Postać przy lustrze II, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'

na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | "POSTAĆ PRZY LUSTRZE II" '

Cena wylicytowana: 6 500
Studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni Włodzimierza Kunza. Zajmuje się malarstwem akrylowym i olejnym. Podstawową inspiracją dla jego twórczości jest człowiek i emocje wyrażone poprzez ciało. Jego malarstwu blisko jest do rysunku, zwraca szczególną uwagę na dłonie. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Norwegii i Szwecji.

ID: 47073