24 stycznia 2017, godz. 19:00

Katarzyna Skośkiewicz
(ur. 1986, Łódź)

Pryzmat, 2016 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany na odwrociu: 'Katarzyna Skośkiewicz'

Cena wylicytowana: 800
W latach 2006-11 jednolite studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Malarstwa łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni Technik Wklęsłodrukowych profesora Krzysztofa Wawrzyniaka, aneks do dyplomu wykonany w pracowni Rysunku profesora Zdzisława Olejniczaka. Wybrane osiągnięcia: Udział w VI edycji konkursu na ''Ekslibris 2013'' im. Klemensa Raczaka, Poznań, 2013; Nominacja do Nagrody Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, 2012; I nagroda w Konkursie na Małą Formę Graficzną Galerii Amcor, Łódź, 2011; Wyróżnienie w Konkursie na Małą Formę Graficzną Galerii Amcor, Łódź, 2010.

ID: 46697