Aukcja Biżuterii (wyniki)

13 grudnia 2016, godz. 19:00

Brosza w formie kwiatu XX w.

złoto pr. 0,750, kryształ górski rzeźbiony w formie kwiatu, 20 diamentów w różnych szlifach ł. ~ 0,25 ct H-I/VS-Si, masa: 11,08 g

Cena wylicytowana: 2 400
Estymacja: 3 500 - 4 500
Stan zachowania
lekko uszkodzony płatek

ID: 46474; DB-4201