Aukcja Grafiki (wyniki)

12 maja 2016, godz. 19:00

Jankiel Adler
(1895 Tuszyn k. Łodzi - 1949 Aldbourne k. Londynu)

Klasztor Saint Germain des Pres

litografia barwna/papier, 54,8 x 47 cm (zadruk)

sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jankiel', opisany l.d.: '88/175'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 1 500 - 3 000

ID: 40936