15 marca 2016, godz. 19:00

Klaudia Świątczak-Pjanka
(ur. 1988, Sieradz)

Tinky Winky, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 150 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2014 r.'

Cena wylicytowana: 2 400
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Wyróżnienie z malarstwa przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w latach 2010-13. Wyróżnienie z rysunku przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w 2010 roku. 21 miejsce w Kompasie Młodej Sztuki w 2012 roku. Dyplom magisterski w 2013 roku z malarstwa prowadzony pod kierunkiem prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej oraz aneks z grafiki pod kierunkiem prof. Henryka Ożoga. W 2014 roku uzyskała wyróżnienie honorowe w konkursie malarskim im. Franciszki Eibisch. Wystawy indywidualne: 2014 - Wystawa we Wrocławiu galeria DNA sky tower, 2014 - Wystawa w Krakowie Magazyn Kultury Kolanko No 6. Wystawy zbiorowe: 2009 - wystawa w Krakowie pt. "Smak jedzenia" restauracja Farina; 2010 - wystawa w Krakowie pt. "Afryka rytmy i rytuały" Muzeum Etnograficzne; 2011 -wystawa w Radomiu pt. "Rytmy i Rytuały" Muzeum Sztuki Współczesnej, 2011 - Wystawa w Krakowie pt. "Partytury graficzne" klub "Pauza", 2011 - wystawa w Krakowie pt. "Partytury graficzne" "Dwór Czeczów"; 2011 - wystawa w Krakowie pt. "Partytury graficzne" klub "Kolanko"; 2011 - Wystawa w Krakowie pt. "Dzieło" w galerii "Fabryka"; 2011 - Wystawa w Zakopanem "Obraz miejsca" w galerii "Strug"; 2012 - wystawa w Jarosławcu "Dzieło"; 2013 - wystawa w Krakowie pt. "Ściany Świata" w galerii Lamelli; 2013 -wystawa w Krakowie pt. "Zewsząd" w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej; 2014 - pokonkursowa wystawa w Warszawie organizowana przez Fundacje Franciszki Eibisch w Galerii Katarzyny Napiórkowskiej.

ID: 38870