III Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska

7 października 2015, godz. 18:30
57

Joanna Pawlik
(ur. 1974, Kraków)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. PAWLIK | 2006'

Cena wywoławcza: 2 000
Estymacja: 3 000 - 4 000
Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 1999 roku otrzymała dyplom na Wydziale Malarstwa, gdzie studiowała pod kierunkiem prof. Leszka Misiaka. Zajmuje się malarstwem i fotografią.

ID: 35898