Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Akt z czerwoną umywalką [1975 r.]

olej/płótno, 120 x 80 cm

sygnowany na odwrocie: ‘JERZY NOWOSIELSKI | P.76’
na odwrocie, na krośnie, nalepka: ‘MUZEUM NARODOWE W POZNANIU | Pracownia konserwacji Malarstwa | i Rzeźby’ oraz pieczęć: ‘Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę’

Cena wylicytowana: 155 000