Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Dziewczyna w bikini z lustrem, [1958 r.]

olej/płótno, 61 x 82 cm

na krośnie napis (ołówkiem): ‘Dziewczyna w bikini z lustrem, czarny. 1973 (?) oraz czarnym flamastrem data: ‘1958'; obraz posiada certyfikat autentyczności Fundacji Nowosielskich

Cena wylicytowana: 180 000