Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Wacław ZAWADOWSKI (Zawado)
(1891 Skobełka na Wołyniu - 1982 Aix-en-Provence)

Niebieska ławka, ok. 1930 r.

olej/płótno, 47 x 39 cm

sygnowany l. d.: ‘Zawado’

Cena wylicytowana: 26 000