Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Mela Muter
(1876 Warszawa - 1967 Paryż)

Martwa natura z zieloną butlą

olej/płótno, 65 x 56 cm

sygnowany p. g.: 'Muter'

Cena wylicytowana: 160 000