Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Kobieta i miasto, 1970 - 1971 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrocie: ‘JERZY NOWOSIELSKI | 1970 [1]’

Cena wylicytowana: 190 000