Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Jerzy Nowosielski
(1923 Kraków - 2011 Kraków)

"Dziwne zjawisko w górach", 1966 r.

olej/płótno, 78 x 58 cm

sygnowany i datowany na odwrocie: 'JERZY NOWOSIELSKI / 1966'
Obraz reprodukowany w publikacji Jerzego Madeyskiego, "Jerzy Nowosielski", Kraków 1973, il. s. 44.

Cena wylicytowana: 120 000