Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

9 października 2008, godz. 19:00

Leopold Levy
(1882 Paryż - 1966)

Pejzaż miejski

olej/sklejka, 44 x 53 cm

sygnowany p. d.: 'Leopold Levy'

Cena wylicytowana: 21 000