22 grudnia 2015, godz. 19:00

True Bob/GRB
(ur. 1994, Bydgoszcz)

Demigod, 2015 r.

akryl, spray/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany i opisany na blejtramie: ' ''DEMIGOD'' TRUE BOB 2K15 GRB'

Cena wylicytowana: 1 700
True Bob - Działa w przestrzeni publicznej od 2008 roku. Absolwent Liceum Plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Swoje prace prezentował na autorskich i grupowych wystawach w Warszawie, Pradze i Bydgoszczy. Brał udział w wielu działaniach animacyjno-kulturowych prowadzonych przez stowarzyszenie ''Ośrodek działań kulturowych LAS'' oraz w festiwalach takich jak ''Forty/Forty'' w Warszawie. Interesuje go wielość aspektów wizualnych, co wpływa na szeroki wachlarz jego działań artystycznych. Kamil 'GRG' Grobelny - Absolwent Liceum Plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego, obecnie student grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Praktykuje różne formy wyrazu artystycznego - od grafiki komputerowej poprzez graffiti, kończąc na pracach na płótnie. Stosuje przy tym różne techniki od spray'u po akryl. Na swoim koncie ma m.in.: udział w wystawie "Sztuka w Gryfie", akcję Art Tranzyt oraz organizację festiwalu Street Art Remanent w Poznaniu.

ID: 38087