22 grudnia 2015, godz. 19:00

Lily Woo
(ur. 1987, Zamość)

Please, 2015 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Lily Woo | 'PLEASE' | 2015'

Cena wylicytowana: 800
Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.

ID: 38018