10 września 2015, godz. 19:00

Kamila Kurczab
(ur. 1985)

Jesień, 2014 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'K. Kurczab 2014'

Cena wylicytowana: 600
Indywidualny styl, żywe barwy i mocne kontrasty to charakterystyczne elementy malarstwa Kamili Kurczab. Świadome odejście od taszyzmu i wyraźna inspiracja hard-edge połączona z klasyczną estetyką to nieodzowne atuty młodej i utalentowanej artystki.

ID: 33371