14 lipca 2015, godz. 19:00

Kamil Kmiecik
(ur. 1991, Kalisz)

Ombrasorta, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany p.d. znakiem autorskim

Cena wylicytowana: 1 600
Absolwent Liceum Plastycznego w Kaliszu. Obecnie student Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Działacz społeczny i animator kultury. Związany z nurtem street-art, uczestnik wielu festiwali sztuki ulicy w kraju i za granicą. Swoją twórczość ocenia mianem gestu pojednania z doczesnością. Jego obrazy to próba zrozumienia chwili. Podejmuje tematykę życia codziennego. Prace Kamila Kmiecika znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Wielokrotnie uczestniczył w wystawach zbiorowych m.in. w Kaliszu, Kołobrzegu, Halifaxie, Bradford, Leeds.

ID: 30924