Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Andrzej Dyakowski
(ur. 1936, Kraków)

Bez tytułu, 1969 r.

olej/płótno, 105 x 122 cm

sygnowany p.d.: 'DYAKOWSKI'

Cena wylicytowana: 2 000
Urodzony w Krakowie w 1936 roku. Studia w PWSSP w Gdańsku. Dyplom w 1969 roku w Pracowni Malarstwa prof. W. Jackiewicza. Jest kierownikiem Pracowni Malarstwa Ściennego i Witrażu. Tytuł profesora uzyskał w 1997 roku - pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego.