Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Andrzej Śramkiewicz
(ur. 1951, Gdańsk)

Bez tytułu

tusz/papier, 29 x 22 cm

sygnowany p.d.: 'Andrzej Śramkiewicz'

Cena wylicytowana: 600
W latach 1969-1974 studiował w PWSSP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w pracowni prof. W. Jackiewicza. Od 1974 r. jest pracownikiem tejże uczelni. W 199 r. otrzymał tytuł profesora. Obecnie prowadzi pracownię malarstwa i rysunku w Międzywydziałowym Instytucie Nauk o Sztuce. Uprawia malarstwo i rysunek. Swoje prace wystawia w kraju i za granicą.