Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Staszek Berbeka

Bez tytułu, 2009 r.

litografia/papier, 100 x 70 cm

sygnowana p.g.: 'St. Berbeka '09'

Cena wylicytowana: 2 200
Absolwent ASP w Gdansku na wydziale grafiki projektowej.