Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Krystyna Janiszewska

Dla Ewy, 2013 r.

grafika komputerowa/papier, 70 x 50 cm

sygnowany p.d.: 'dla Ewy > Kr. JANISZEWSKA' 2013 > W. FANGOR' 1956'

Cena wylicytowana: 10 000
1976 dyplom z grafiki u Witolda Janowskiego i Marka Freudenricha, PWWSP w Gdasku. Pracuje jako grafik - czynna zawodowo.