Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Barbara Stępniewska-Patzer

Lubię wrony

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygnowany p.d.: 'B. Stępniewska-Patzer'

na odwrociu opisany: 'Barbara Stępniewska-Patzer | ''Lubię wrony" olej'

Cena wylicytowana: 900
Ukończyła PWSSP w Gdańsku. Dyplom obroniła w pracowni prof. S.Borysowskiego i w pracowni tkaniny prof. J. Wnukowej. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i udział w wystawach zbiorowych w Polsce, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Japonii oraz nagrody i wyróżnienia w konkursach.