Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Maciej Świeszewski
(ur. 1950, Sopot)

Bez tytułu, 2002 r.

akwarela/papier, 93 x 73 cm (w świetle passe-partout)

sygnowana p.d.: 'M. Świeszewski'

Cena wylicytowana: 1 100
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku w 1975 roku. Uczestniczył w wystawach m. in.: Międzynarodowe Triennale Rysunku we Wrocławiu w 1978 roku oraz Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego w latach 1976 i 1978. Prace artysty znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Gdańsku.