Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Anna Reinert
(ur. 1979)

Bez tytułu, 2008 r.

olej/płótno, 33 x 27 cm

na odwrociu opisany: 'ANNA REINERT | 2008'

Cena wylicytowana: 500