Aukcja Charytatywna in Memoriam Maćka Berbeki (wyniki)

28 maja 2014, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Obraz nr 298, 2013 r.

kolaż z monetami, olej/płótno, 73 x 54 cm

na odwrociu opisany: '2013 | E. DWURNIK | OBRAZ N: 298 | NR: XXV - 298 - 48/4'

Cena wylicytowana: 7 500