Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)

3 października 2013, godz. 19:00

Zygmunt Ajdukiewicz
(1861 Witkowice pod Tarnobrzegiem - 1917 Wiedeń)

Myśliwy z gończymi psami, 1884 r.

olej/deska, 19,5 x 31,5 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'ZA | 84'
ODWROCIE: papierowa naklejka ze składu przyborów malarskich: 'J. v. Meiller' w Wiedniu

Estymacja 35 000 - 50 000

Cena wylicytowana: 28 000