II Aukcja Dzieł Sztuki z Kolekcji Fundacji Signum (wyniki)

29 maja 2012, godz. 19:00

Władimir Abramowicz Rutstein
(ur. 1922)

Widok miejski

olej/płótno, 70 x 49,5 cm

sygnowany cyrylicą p. d.: 'W. Rutstein'

ODWROCIE: opisany na odwrociu

Władimir A. Rutstein - malarz rosyjski. W latach 1946 - 1952 studiowała w akademii w Petersburgu na wydziale malarskim pod kierunkiem Rudolfa Frentsa. Maluje pejzaże, sceny rodzajowe, widoki miejskie.

Estymacja: 3 000 - 5 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 *
Władimir A. Rutstein - malarz rosyjski. W latach 1946 - 1952 studiowała w akademii w Petersburgu na wydziale malarskim pod kierunkiem Rudolfa Frentsa. Maluje pejazaże, sceny rodzajowe, widoki miejskie.