II Aukcja Dzieł Sztuki z Kolekcji Fundacji Signum (wyniki)

29 maja 2012, godz. 19:00

Autor nierozpoznany XIX/XX w.

Portret brodatego Żyda, 1908 r.

olej/płótno, 32 x 21,5 cm

sygnowany i datowany p. d.: 'trudno czytelnie 1908'

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Cena wylicytowana: 3 200