159 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

19 lutego 2009, godz. 19:00

Zygmunt Ajdukiewicz
(1861 Witkowice pod Tarnobrzegiem - 1917 Wiedeń)

U płatnerza, 1883 r.

olej/deska, 27 x 21,5 cm

sygnowany i datowany u dołu: `Zygmunt Ajdukiewicz 883`

Cena wylicytowana: 30 000