Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (42)

Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 1994
olej/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jan Dobkowski
"Pamukale XXII", 2012
akryl/płótno, 147 x 147 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jan Dobkowski
"Himalaje XV", 2003
akryl/płótno, 197 x 147 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jan Berdyszak
Bez tytułu, 1995
akryl/płótno naklejone na deskę, 38,5 x 48,5 x 2,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Andrzej Gieraga
"Progresja i kontrasty I", 2012
akryl/płyta, karton, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Janina Kraupe
"Fragment ogrodu", 1990
olej/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Aleksandra Wejchert
Bez tytułu, około 1970
technika mieszana/sklejka, 123 x 81 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Teresa Pągowska
"Temat muzyczny", 1958
olej, kolaż/płótno, 73 x 116 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Władysław Jackiewicz
"Obraz XV", 2005-2006
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Jerzy Nowosielski
Wspomnienie z Egiptu, 1991
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt we wnętrzu, około 1965
olej/płótno, 79,5 x 59 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Henryk Stażewski
Bez tytułu, 1980
akryl/płyta pilśniowa, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Richard Anuszkiewicz
Bez tytułu, 1962
akryl/tektura naklejona na płótno, 61 x 56 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Anna Cyronek
"Elipsa V", 1968
olej/płótno, 109,5 x 140 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Ryszard Winiarski
"Order ninth vertical game", 1981
akryl/deska, 69 x 4 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Alfred Lenica
Abstrakcja, 1960
olej/tektura, 34,5 x 26,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Erna Rosenstein
Kompozycja
olej/sklejka, 64,5 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Andrzej S. Kowalski
"Kompozycja F", 1958
olej/płótno, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Tadeusz Kantor
Bez tytułu, 1965
olej/płótno, 56 x 63 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jan Lebenstein
"Figura osiowa 187 (Sowa)", 1963
olej/płótno, 100 x 65 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Aleksander Roszkowski
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 190 x 100 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Aleksander Roszkowski
"Duża spirala", 2012
olej/płótno, 190 x 120 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Henryk Cześnik
"Warsztat krawiecki rodziny krawieckich", 2000
technika mieszana/papier, 69 x 98 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Henryk Cześnik
"Dezynfekcja", 2020
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Eugeniusz Markowski
Adam i Ewa, 1988
technika mieszana/folia celuloidowa, 101 x 98 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Jerzy Tchórzewski
"Narodziny ognia" , 1962
olej/płyta, 60 x 76,5 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Aleksander Kobzdej
Abstrakcja, 1961
olej/płótno, 73 x 49 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Rajmund Ziemski
"Pejzaż 23/63", 1963
olej/płótno, 81,5 x 65 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Jan Naliwajko
Kompozycja , 1969
technika mieszana/płótno, 28 x 28 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł